Технології розробки стартапів

Спеціальність: Дизайн середовища
Код дисципліни: 6.022.03.M.61
Кількість кредитів: 3.00
Кафедра: Адміністративний та фінансовий менеджмент
Лектор: -
Семестр: 4 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: • знання і розуміння наукових і математичних принципів, що лежать в основі формування та аналізу стартапу; • знання основ професійно-орієнтованих дисциплін спеціальності в області публічного адміністрування, державного регулювання економіки та страхування, бюджетної політики, теорії конкуренції та підприємництва, теоретичних засад функціонування світових та національних ринків, основ фінансової та бюджетної політик; • розуміння інструментів та стратегій аналізу ринку, функціонування приватного підприємства та публічної організації; • знання сучасного стану справ в розвитку держави, регіонів, територіальних громад та навики щодо їх удосконалення, з врахуванням засад міжнародного співробітництва; • володіння достатніми знаннями впливу факторів на прийняття публічних та приватних управлінських рішень в суспільному, економічному, соціальному і екологічному контексті.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: -
Короткий зміст навчальної програми: Методики пошуку ідей та перевірка їх на успішність. Цінності споживачів та як сформувати голубий океан. Маркетинг при виході стартапу на ринок. Соціальні мережі як інструмент розвитку стартапу. Сучасні методи залучення коштів. Безнес-моделі. Створення команди та продажі продукту стартапу. Презентація стартапу для інвесторів та вихід на ринок.
Методи та критерії оцінювання: поточний контроль (100%)
Рекомендована література: 1. Эрик Рис Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели. М.: Альпина Паблишер, 2013р.-249с. 2. Р. Моборн та ін. Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції. Клуб сімейного відпочинку, 2015.-288р. 3. Ден Сенор, Сол Синґер «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива» Yakaboo Publishing, 2016. 4. Ганс Пітер Тіль Від нуля до одиниці. Наш Формат, 2015, - 232с. 5. Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон. Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес. Книжковий клуб «Клуб семейного досуга», 2016. 6. Клейтон Крістенсен. Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії. Книжкоий клуб «Клуб семейного досуга», 2016. 7. Гильбо Кріс. «Стартап за $ 100. Створи нове майбутнє, роблячи те, що ти любиш» 8. Майк Мікаловіц. «Стартап без бюджету» 9. Бланк С., Дорф Б. Стартап. «Настільна книга засновника» 10 Верн Харніш. «Правила прибуткових стартапів» 11. Джессіка Лівінгстон. «Як все починалося»