Бізнес-адміністрування

8.073.00.09 Бізнес-адміністрування
Кваліфікація: Магістр з менеджменту за спеціалізацією бізнес-адміністрування
Рік вступу: 2021
Форма навчання: денна
Тривалість програми: 1,5 роки
Інститут: Інститут економіки і менеджменту
Кількість кредитів: 90 кредитів ЄКТС
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Cьомий рівень НРК (другий цикл РК ЄПВО, сьомий рівень ЄРК)
Галузь знань: Управління та адміністрування
Особливі умови вступу: Немає
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою.
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації, вимоги щодо виконання навчальної програми: Повне виконання навчальної програми, проходження практики та захист магістерської кваліфікаційної роботи.
Набуті компетентності: 1. Спеціалізовані концептуальні знання, набуті у процесі навчання та/або професійної діяльності на рівні досягнень, які є основою для оригінального мислення та інноваційної діяльності, зокрема в контексті дослідницької роботи; 2. Критичне осмислення проблем у навчанні та/або професійній діяльності та у міжпредметних галузях; 3. Поглиблені знання класичної та сучасної теоретико-методологічної та методико-прикладної бази управління діяльністю вітчизняних та міжнародних бізнес-структур.
Критично осмислювати, вибирати та використовувати необхідний науковий, методичний і аналітичний інструментарій для управління в непередбачуваних умовах; Ідентифікувати проблеми в організації та обґрунтовувати методи їх вирішення; Проектувати ефективні системи управління організаціями; Обґрунтовувати та управляти проектами, генерувати підприємницькі ідеї; Планувати діяльність організації в стратегічному та тактичному розрізах; Мати навички прийняття, обґрунтування та забезпечення реалізації управлінських рішень в непередбачуваних умовах, враховуючи вимоги чинного законодавства, етичні міркування та соціальну відповідальність; Організовувати та здійснювати ефективні комунікації всередині колективу, з представниками різних професійних груп та в міжнародному контексті; Застосовувати спеціалізоване програмне забезпечення та інформаційні системи для вирішення задач управління організацією; Вміти спілкуватись в професійних і наукових колах державною та іноземною мовами; Демонструвати лідерські навички та вміння працювати у команді, взаємодіяти з людьми, впливати на їх поведінку для вирішення професійних задач; Забезпечувати особистий професійний розвиток та планування власного часу; Вміти делегувати повноваження та керівництво організацією (підрозділом). Вміти планувати і здійснювати інформаційне, методичне, матеріальне, фінансове та кадрове забезпечення організації (підрозділу).
Зрозуміле і недвозначне донесення власних висновків, а також знань та пояснень, що їх обґрунтовують, до фахівців і нефахівців, зокрема до осіб, які навчаються; Використання іноземних мов у професійній діяльності.
Доступ до подальшого навчання: Здобуття третього (освітньо-наукового /освітньо-творчого) рівня