Фінанси, банківська справа та страхування
9.D2.00.01 Фінанси, банківська справа та страхування
Кваліфікація: Доктор філософії у галузі «Бізнес, адміністрування та право» за спеціальністю "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"
Рік вступу: 2025
Форма навчання: денна
Тривалість програми: 4 роки
Інститут: Відділ докторантури та аспірантури
Кількість кредитів: 43 кредити ЄКТС
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Восьмий рівень НРК (третій цикл РК ЄПВО, восьмий рівень ЄРК)
Галузь знань: Бізнес, адміністрування та право
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою.
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації, вимоги щодо виконання навчальної програми: Повне виконання освітньої складової та захист дисертаційної роботи
Характеристика освітньої програми: Метою програми є підготовка висококваліфікованого фахівця у галузі знань D «Бізнес, адміністрування та право» за спеціальністю D2 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» шляхом формування і розвитку програмних компетентностей, необхідних для вирішення комплексних завдань у галузі професійної та інноваційної діяльності, формування універсальних навичок дослідника, достатніх для проведення та успішного завершення оригінального наукового дослідження у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку.
Програмні результати навчання: ПРН 1. Глибоко розуміти загальні принципи та методологію наукових досліджень та застосовувати їх у власних дослідженнях у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку.
ПРН 2. Мати концептуальні та методологічні знання з фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку і на межі предметних галузей.
ПРН 3. Знати державну мову та, як мінімум, одну з іноземних мов на професійному рівні
ПРН 4. Вміти виконувати оригінальні дослідження в сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку та міждисциплінарних напрямах, та кваліфіковано відображати їх результати у наукових публікаціях.
ПРН 5. Здійснювати планування, реалізацію та коригування послідовного процесу ґрунтовного наукового дослідження з дотриманням належної академічної доброчесності.
ПРН 6. Формулювати і перевіряти гіпотези; використовувати для обґрунтування висновків належні докази, зокрема, результати аналізу наукових літературних джерел, економіко-математичного моделювання.
ПРН 7. Демонструвати дослідницькі навички, достатні для проведення наукових і прикладних досліджень у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, отримання нових знань та/або здійснення інновацій.
ПРН 8. Розробляти і реалізовувати наукові та інноваційні проекти у сфері фінансів, банківської справи, страхування, фондового ринку, управляти ними і здійснювати пошук партнерів для їх реалізації.
ПРН 9. Використовувати широкий спектр економіко-математичних методів та моделей при моделюванні фінансових рішень в умовах невизначеності; застосовувати сучасні інформаційні технології для пошуку та критичного аналізу інформації.
ПРН 10. Застосовувати інноваційні педагогічні технології, формулювати зміст, цілі навчання, способи їх досягнення, форми контролю, нести відповідальність за ефективність освітнього процесу з дотриманням норм академічної етики та доброчесності
ПРН 11. Вільно спілкуватися з питань, що стосуються сфери наукових та експертних знань, з колегами, широкою науковою спільнотою, суспільством у цілому
ПРН 12. Вільно презентувати та обговорювати результати своєї наукової діяльності державною та англійською мовами в усній та письмовій формах, розуміти іншомовні професійні, наукові та навчальні публікації з відповідної тематики
ПРН 13. Демонструвати інноваційність, високий ступінь самостійності, академічну та професійну доброчесність, постійну відданість розвитку нових ідей або процесів у передових контекстах професійної та наукової діяльності
ПРН 14. Бути здатним до безперервного саморозвитку та самовдосконалення
Академічна мобільність: У рамках міжнародних програм на основі двосторонніх договорів між Національним університетом «Львівська політехніка» та навчальними закладами країн-партнерів
Керівник освітньої програми, контактна особа: Гарант ОНП - Рисін Віталій Васильович, +380676736941, vitalii.v.rysin@lpnu.ua
Інші особливості програми: Освітньо-наукова програма охоплює широке коло сучасних інноваційних векторів розвитку теорії і практики фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, що формує актуалізовану теоретико-прикладну базу для проведення наукових досліджень