Організація і моніторинг дистрибуції на транспорті

Спеціальність: Автомобільний транспорт
Код дисципліни: 7.274.01.M.014
Кількість кредитів: 5.00
Кафедра: Автомобільний транспорт
Лектор: д.т.н., проф. Кіндрацький Богдан Ілліч
Семестр: 2 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: – розуміння завдань і функції дистрибуції, видів каналів і ланцюгів дистрибуції; – знання функцій та призначення інформаційних систем, способи маркування та ідентифікації товарів; – знати структуру та процеси в центрах логістичних, види коштів дистрибуції та критерії оцінювання ефективності дистрибуції; – володіння достатніми знаннями в галузі автомобільного транспорту і логістики, що дасть можливість критично аналізувати ситуацію та визначати ключові тенденції розвитку дистрибуції товарів і послуг у галузі.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: пререквізити: Організація та безпека руху автотранспортних засобів. кореквізити: Інформаційні системи та технології; Телеметрія на автомобільному транспорті.
Короткий зміст навчальної програми: Сутність, функції і мета дистрибуції. Види дистрибуції. Інструменти дистрибуції. Методи планування дистрибуції. Мережі дистрибуції. Типи каналів дистрибуції. Стратегії логістичні. Логістичні вузли. Дистрибуційні центри. Планування в мережі постачання. Співпраця у ланцюгу постачання. Системи управління логістикою. Продукт – властивості і класифікація. Позначення товарів. Система ідентифікації. Поняття про центр логістичний. Завдання центрів логістичних. Функції центрів логістичних. Види центрів логістичних. Ланцюг дистрибуції товарів. Стратегія обслуговування клієнта. Документація у процесі дистрибуції. Кошти логістичні дистрибуції.
Методи та критерії оцінювання: – поточний контроль (30%): усне опитування, захист контрольної роботи, виконання практичних завдань; – письмове тестування (70%)
Рекомендована література: 1. Логістика постачання, виробництва і дистрибуції : навч. посіб. / М.Ю. Григорак, О.В. Карпунь, О.В. Катерна. – К.: НАУ, 2017. – 364 с. 2. Жарська І.О. Логістика: навч. посіб. – Одеса: ОНЕУ, 2019. – 209 с. 3. Смирнов І.Г., Косарева Т.В. Транспортна логістика: навч. посіб. – Київ: Центр учбової літератури, 2018. – 224 с.
Уніфікований додаток: Національний університет «Львівська політехніка» забезпечує реалізацію права осіб з інвалідністю на здобуття вищої освіти. Інклюзивні освітні послуги надає Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», метою діяльності якої є забезпечення постійного індивідуального супроводу навчального процесу студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями. Важливим інструментом імплементації інклюзивної освітньої політики в Університеті є Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу у сфері соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Звертатися за адресою: вул. Карпінського, 2/4, І-й н.к., кімн. 112 E-mail: nolimits@lpnu.ua Websites: https://lpnu.ua/nolimits https://lpnu.ua/integration
Академічна доброчесність: Політика щодо академічної доброчесності учасників освітнього процесу формується на основі дотримання принципів академічної доброчесності з урахуванням норм «Положення про академічну доброчесність у Національному університеті «Львівська політехніка» (затверджене вченою радою університету від 20.06.2017 р., протокол № 35).