Проєктна практика I

Спеціальність: Архітектура та містобудування
Код дисципліни: 6.191.01.O.171
Кількість кредитів: 3.00
Кафедра: Архітектурне проектування
Семестр: 6 семестр
Форма навчання: денна

Проєктна практика I

Спеціальність: Архітектура та містобудування
Код дисципліни: 6.191.01.O.172
Кількість кредитів: 3.00
Кафедра: Архітектурне проектування та інженерія
Семестр: 6 семестр
Форма навчання: денна

Проєктна практика I

Спеціальність: Архітектура та містобудування
Код дисципліни: 6.191.02.O.225
Кількість кредитів: 3.00
Кафедра: Містобудування
Лектор: Асистент Білоус Олена
Семестр: 6 семестр
Форма навчання: денна
Мета вивчення дисципліни: Метою проектної практики є засвоєння отриманих в процесі навчання загальних і фахових компетенцій і вміння їх застосовувати для виконання конкретних проектних завдань.
Завдання: Завдання “Проектної практики” визначається головним чином передбачуваною темою курсового проекту студента. Планування і проведення досліджень узгоджується також з керівниками курсових проектів. Студент має зібрати теоретичні і практичні відомості за темою курсового проекту. У процесі проходження практики передбачається використання теоретичних і емпіричних методів дослідження містобудівних об’єктів та представлення результатів у текстовій і графічній формі. Проектна практика є визначним етапом навчально-виховного процесу і базується на знаннях, уміннях і навиках, отриманих студентом у процесі навчання.
Результати навчання: У результаті проходження практики здобувач освіти повинен бути здатним продемонструвати такі програмні результати навчання: Організовувати роботу над комплексними архітектурно-містобудівними проєктами, зрозуміло доносити власні висновки та аргументацію до фахівців і нефахівців. Обговорювати результати професійної діяльності, досліджень та інноваційних проєктів у сфері архітектури та містобудування усно і письмово.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: Архітектурне проектування
Короткий зміст навчальної програми: Навчальна дисципліна "Проектна практика" передбачає поглиблення та розширення теоретичних знань та практичних навичок, отриманих впродовж навчання на першому (бакалаврському)рівні. У процесі проходження практики передбачається використання теоретичних і емпіричних методів дослідження містобудівних об’єктів та представлення результатів у текстовій і графічній формі.
Опис: Опрацювання функціонально-планувальної організації об'єкту. Ескізування об'ємно-просторового вирішення об'єкту. Виконання та оформлення креслень.
Методи та критерії оцінювання: Підсумковий контроль у вигляді диференційованого заліку за 100-бальною шкалою оцінювання.
Критерії оцінювання результатів навчання: Письмова доповідь (80%) Усна доповідь (20%)
Порядок та критерії виставляння балів та оцінок: 100–88 балів – («відмінно») виставляється за високий рівень знань (допускаються деякі неточності) навчального матеріалу компонента, що міститься в основних і додаткових рекомендованих літературних джерелах, вміння аналізувати явища, які вивчаються, у їхньому взаємозв’язку і роз витку, чітко, лаконічно, логічно, послідовно відповідати на поставлені запитання, вміння застосовувати теоретичні положення під час розв’язання практичних задач; 87–71 бал – («добре») виставляється за загалом правильне розуміння навчального матеріалу компонента, включаючи розрахунки , аргументовані відповіді на поставлені запитання, які, однак, містять певні (неістотні) недоліки, за вміння застосовувати теоретичні положення під час розв’язання практичних задач; 70 – 50 балів – («задовільно») виставляється за слабкі знання навчального матеріалу компонента, неточні або мало аргументовані відповіді, з порушенням послідовності викладення, за слабке застосування теоретичних положень під час розв’язання практичних задач; 49–26 балів – («не атестований» з можливістю повторного складання семестрового контролю) виставляється за незнання значної частини навчального матеріалу компонента, істотні помилки у відповідях на запитання, невміння застосувати теоретичні положення під час розв’язання практичних задач; 25–00 балів – («незадовільно» з обов’язковим повторним вивченням) виставляється за незнання значної частини навчального матеріалу компонента, істотні помилки у відповідях на запитання, невміння орієнтуватися під час розв’язання практичних задач, незнання основних фундаментальних положень.
Рекомендована література: 1.ДБН В.2.2-9-99. Будинки і споруди. Громадські будинки і споруди. Основні положення. 2. Лінда С. Архітектурне проектування будівель і споруд//Навчальний посібник. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2010 3.Ж-л " АСС architecture, construction, city"
Уніфікований додаток: Національний університет «Львівська політехніка» забезпечує реалізацію права осіб з інвалідністю на здобуття вищої освіти. Інклюзивні освітні послуги надає Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», метою діяльності якої є забезпечення постійного індивідуального супроводу навчального процесу студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями. Важливим інструментом імплементації інклюзивної освітньої політики в Університеті є Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу у сфері соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Звертатися за адресою: вул. Карпінського, 2/4, І-й н.к., кімн. 112 E-mail: nolimits@lpnu.ua Websites: https://lpnu.ua/nolimits https://lpnu.ua/integration
Академічна доброчесність: Політика щодо академічної доброчесності учасників освітнього процесу формується на основі дотримання принципів академічної доброчесності з урахуванням норм «Положення про академічну доброчесність у Національному університеті «Львівська політехніка» (затверджене вченою радою університету від 20.06.2017 р., протокол № 35).

Проєктна практика I

Спеціальність: Архітектура та містобудування
Код дисципліни: 6.191.03.O.262
Кількість кредитів: 3.00
Кафедра: Дизайн архітектурного середовища
Семестр: 6 семестр
Форма навчання: денна

Проєктна практика I

Спеціальність: Архітектура та містобудування
Код дисципліни: 6.191.04.O.299
Кількість кредитів: 3.00
Кафедра: Архітектура та реставрація
Семестр: 6 семестр
Форма навчання: денна