Виконання магістерської кваліфікаційної роботи

Спеціальність: Системи відновлюваної енергетики та електромобільність
Код дисципліни: 7.141.12.O.013
Кількість кредитів: 18.00
Кафедра: Електромехатроніка та комп'ютеризовані електромеханічні системи
Семестр: 3 семестр
Форма навчання: денна

Виконання магістерської кваліфікаційної роботи

Спеціальність: Системи відновлюваної енергетики та електромобільність
Код дисципліни: 7.141.12.O.014
Кількість кредитів: 18.00
Кафедра: Електроенергетика та системи управління
Лектор: керівники магістерської кваліфікаційної роботи
Семестр: 3 семестр
Форма навчання: денна
Мета вивчення дисципліни: .
Завдання: .
Результати навчання: • здатність застосовувати професійно-профільовані знання й практичні навички для створення нових та при обслуговуванні наявних енергетичних систем та їх складових; • здатність застосовувати аналітичні методи аналізу, математичне моделювання та виконувати фізичні та математичні експерименти для розв’язання інженерних завдань та наукових досліджень; • здатність критично аналізувати основні показники функціонування системи та оцінювати використані технічні рішення та обладнання; • здатність інтегрувати знання з інших дисциплін, застосовувати системний підхід та враховувати нетехнічні аспекти при розв’язанні інженерних задач та проведенні досліджень; • здатність самостійно проектувати системи та їх елементи з урахуванням усіх аспектів поставленої задачі; • здатність оцінювати доцільність та можливість застосування нових методів і технологій в задачах синтезу енергетичних систем; • здатність аргументувати вибір методу розв’язування спеціалізованої задачі, критично оцінювати отримані результати та захищати прийняті рішення.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: • Усі дисципліни навчального плану
Короткий зміст навчальної програми: Збір інформації про об'єкт енергоспоживання для виконання магістерської кваліфікаційної роботи. Аналіз вихідних даних про об’єкт для виконання магістерської кваліфікаційної роботи. Формування мети та задач, які необхідно виконати. Вибір засобів та проведення досліджень об’єкту, здійснення необхідних розрахунків. Висновки.
Опис: .
Методи та критерії оцінювання: • пояснювальна записка до магістерської кваліфікаційної роботи, презентація результатів магістерської кваліфікаційної роботи з застосуванням технічних засобів • підсумковий контроль: захист магістерської кваліфікаційної роботи в усній формі перед державною екзаменаційною комісією
Критерії оцінювання результатів навчання: .
Порядок та критерії виставляння балів та оцінок: 100–88 балів – («відмінно») виставляється за високий рівень знань (допускаються деякі неточності) навчального матеріалу компонента, що міститься в основних і додаткових рекомендованих літературних джерелах, вміння аналізувати явища, які вивчаються, у їхньому взаємозв’язку і роз витку, чітко, лаконічно, логічно, послідовно відповідати на поставлені запитання, вміння застосовувати теоретичні положення під час розв’язання практичних задач; 87–71 бал – («добре») виставляється за загалом правильне розуміння навчального матеріалу компонента, включаючи розрахунки , аргументовані відповіді на поставлені запитання, які, однак, містять певні (неістотні) недоліки, за вміння застосовувати теоретичні положення під час розв’язання практичних задач; 70 – 50 балів – («задовільно») виставляється за слабкі знання навчального матеріалу компонента, неточні або мало аргументовані відповіді, з порушенням послідовності викладення, за слабке застосування теоретичних положень під час розв’язання практичних задач; 49–26 балів – («не атестований» з можливістю повторного складання семестрового контролю) виставляється за незнання значної частини навчального матеріалу компонента, істотні помилки у відповідях на запитання, невміння застосувати теоретичні положення під час розв’язання практичних задач; 25–00 балів – («незадовільно» з обов’язковим повторним вивченням) виставляється за незнання значної частини навчального матеріалу компонента, істотні помилки у відповідях на запитання, невміння орієнтуватися під час розв’язання практичних задач, незнання основних фундаментальних положень.
Рекомендована література: 1. ДСТУ 3008-95. Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення. – К.: Держстандарт У країни, 1995. – 38 с. 2. ДСТУ-Н Б А.2.2-13:2015 Енергетична ефективність будівель. Настанова з проведення енергетичної оцінки будівель – [Чинний від 01-01-2016] – К.: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, 2015. – 72 с. 3. ДСТУ Б А.2.2-12:2015 Енергетична ефективність будівель. Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні. – [Чинний від 01-01-2016] – К.: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, 2015. – 202 с. 4. ДБН В.2.6-31:2016. Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будівель – [Чинний від 01-04-2017] – К.: Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, 2016. – 33 с. 5. Шулдан Л.О. Забезпечення енергоощадності цивільних та промислових будівель: Конспект лекцій для студентів спеціальності 7(8).05070108 — енергетичний менеджмент — Львів: Видавництво ІПДО Національного університету «Львівська політехніка», 2011. — 51 с. 6. Маляренко В.А., Герасимова О.М., Малєєв О.І. Будівельна теплофізика. — Харків: ХНАМГ, 2007. — 100 с. 7. Проектування електричних мереж напругою 0,4-110 кВ. Галузевий інформаційний документ ГІД 34.20.178:2005/ Міністерство палива та енергетики України. – К., 2005. – 44 с. 8. Основи проектування електропостачальних систем загального призначення: Навч. посібн. із дисципліни „Основи проектування електропостачальних систем", курсового й дипломного проектування для студентів спеціальності 6.050701 „Електротехніка та електротехнології”/ Гоголюк П.Ф., Гречин Т.М.– Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2010. – 44 с. 9. Маліновський А.А., Сидоров В.С. Спеціальні розрахунки курсових і дипломних проектів з електроенергетичних спеціальностей. – Львів: Вид-во Національного університету "Львівська політехніка", 2007.– 236 с.
Уніфікований додаток: Національний університет «Львівська політехніка» забезпечує реалізацію права осіб з інвалідністю на здобуття вищої освіти. Інклюзивні освітні послуги надає Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», метою діяльності якої є забезпечення постійного індивідуального супроводу навчального процесу студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями. Важливим інструментом імплементації інклюзивної освітньої політики в Університеті є Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу у сфері соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Звертатися за адресою: вул. Карпінського, 2/4, І-й н.к., кімн. 112 E-mail: nolimits@lpnu.ua Websites: https://lpnu.ua/nolimits https://lpnu.ua/integration
Академічна доброчесність: Політика щодо академічної доброчесності учасників освітнього процесу формується на основі дотримання принципів академічної доброчесності з урахуванням норм «Положення про академічну доброчесність у Національному університеті «Львівська політехніка» (затверджене вченою радою університету від 20.06.2017 р., протокол № 35).