Правознавство
8.081.00.01 Правознавство
Кваліфікація:
Магістр права
Рік вступу: 2023
Форма навчання: денна
Тривалість програми: 1,5 роки
Інститут: Інститут права, психології та інноваційної освіти
Кількість кредитів: 90 кредитів ЄКТС
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Cьомий рівень НРК (другий цикл РК ЄПВО, сьомий рівень ЄРК)
Галузь знань: Право
Особливі умови вступу: Вступ на підставі результатів ЄВІ та ЄФВВ
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою.
Характеристика освітньої програми: Програма спрямована на формування високого рівня правосвідомості та розвиток професійних компетентностей у сфері юриспруденції, необхідних для професійної діяльності. Вироблення практичних умінь і навичок розв’язувати задачі дослідницького та інноваційного характеру у сфері права.
Програмні результати навчання: ПР1. Оцінювати природу та характер суспільних процесів і явищ, і виявляти розуміння меж та механізмів їх правового регулювання.
ПР2. Співвідносити сучасну систему цивілізаційних цінностей з правовими цінностями, принципами та професійними етичними стандартами.
ПР3. Проводити збір, інтегрований аналіз та узагальнення матеріалів з різних джерел, включаючи наукову та професійну літературу, бази даних, цифрові, статистичні, тестові та інші, та перевіряти їх на достовірність, використовуючи сучасні методи дослідження.
ПР4. Здійснювати презентацію свого дослідження з правової теми, застосовуючи першоджерела та прийоми правової інтерпретації складних комплексних проблем, що постають з цього дослідження, аргументувати висновки.
ПР 5. Дискутувати зі складних правових проблем, пропонувати і обґрунтовувати варіанти їх розв’язання.
ПР6. Оцінювати достовірність інформації та надійність джерел, ефективно опрацьовувати та використовувати інформацію для проведення наукових досліджень та практичної діяльності.
ПР7. Генерувати нові ідеї та використовувати сучасні технології у наданні правничих послуг.
ПР8. Аналізувати взаємодію міжнародного права та міжнародно-правових систем з правовою системою України на основі усвідомлення основних сучасних правових доктрин, цінностей та принципів функціонування права.
ПР9. Використовувати передові знання і методики у процесі правотворення та правозастосування інститутів публічного та приватного права і кримінальної юстиції.
ПР10. Проводити порівняльно-правовий аналіз окремих інститутів права різних правових систем, враховуючи взаємозв’язок правової системи України з правовими системами Ради Європи та Європейського Союзу.
ПР11. Аналізувати та оцінювати практику застосування окремих правових інститутів.
ПР12. Обґрунтовувати правову позицію на різних стадіях правозастосування.
ПР13. Мати практичні навички розв’язання проблем, пов’язаних з реалізацією процесуальних функцій суб’єктів правозастосування.
ПР14. Брати продуктивну участь у розробці проектів нормативно-правових актів, обґрунтовувати суспільну обумовленість їх прийняття, прогнозувати результати їх впливу на відповідні суспільні відносини.
ПР15. Інтегрувати необхідні знання та розв’язувати складні задачі правозастосування у різних сферах професійної діяльності.
Академічна мобільність: Можливість участі у програмах академічної мобільності у процесі навчання за умови укладення угоди між Університетом і студентом з подальшим перезарахуванням результатів навчання
Практика/стажування: Набуття практичних навиків під час професійної практики на підприємствах, в організаціях, в судових та правоохоронних органах та в інших органах влади
Керівник освітньої програми, контактна особа: Мирослава Сірант e-mail: Myroslava.m.Sirant@lpnu.ua
Професійні профілі випускників: Працевлаштування на посади відповідно до Національного класифікатора України: Класифікатор професій (ДК 003:2010), які потребують наявності вищої освіти зі спеціальності 081 Право.
Доступ до подальшого навчання: Здобуття третього (освітньо-наукового /освітньо-творчого) рівня