Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення

8.163.00.04 Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення
Кваліфікація: Магістр з біомедичної інженерії
Рік вступу: 2024
Форма навчання: денна
Тривалість програми: 1,5 роки
Інститут: Інститут хімії та хімічних технологій
Кількість кредитів: 90 кредитів
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Cьомий рівень НРК (другий цикл РК ЄПВО, сьомий рівень ЄРК)
Галузь знань: Хімічна інженерія та біоінженерія
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою.
Характеристика освітньої програми: Студент повинен виконати програму підготовки обсягом 90 кредитів ЄКТС, яка включає: - навчальні дисципліни - 60 кредитів ЄКТС; - навчально-виробнича практика та практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи -12 кредитів ЄКТС; - виконання та захист магістерської кваліфікаційної роботи -18 кредитів ЄКТС.
Програмні результати навчання: ПР1. Проектувати, конструювати вдосконалювати та застосовувати медико-технічні та біоінженерні вироби, прилади, апарати і системи з дотриманням технічних вимог, а також супроводжувати їх експлуатацію. ПР2. Аналізувати і вирішувати складні медико-інженерні та біоінженерні проблеми із застосуванням математичних методів та інформаційних технологій. ПР3. Створювати і вдосконалювати засоби, методи та технології біомедичної інженерії для всебічного дослідження і розробки біоінженерних об’єктів та систем медико-технічного призначення. ПР4. Розробляти, планувати, виконувати та обґрунтовувати інноваційні проекти біоінженерних об’єктів та систем медико-технічного призначення з урахуванням інженерних, медичних, правових, економічних, екологічних та соціальних аспектів, здійснювати їх інформаційне та методичне забезпечення. ПР5. Оцінювати біологічні і технічні аспекти та наслідки взаємодії інженерно-технічних і біоінженерних об’єктів з біологічними системами, передбачувати їх взаємний вплив, правові, деонтологічні і морально-етичні наслідки використання. ПР6. Вирішувати у практичній діяльності завдання біомедичної інженерії з усвідомленням власної етичної та соціальної відповідальності в особистій діяльності та/або в команді. ПР7. Презентувати результати досліджень і розробок державною та іноземною мовами у вигляді заявок на винахід, наукових публікацій, доповідей на науково-технічних заходах. ПР8. Критично осмислювати аспекти виробництва і застосування виробів і матеріалів медичного призначення, володіти методами удосконалення технології їх одержання. ПР9. Здійснювати розроблення та модернізацію процесів одержання виробів і матеріалів медичного призначення відповідно до сучасних інноваційних технологій.
Академічна мобільність: На основі двосторонніх договорів між Національним університетом «Львівська політехніка» та університетами України та вищими навчальними закладами зарубіжних країн-партнерів.
Керівник освітньої програми, контактна особа: Моравський Володимир Степанович (volodymyr.s.moravskyi@lpnu.ua)
Доступ до подальшого навчання: Здобуття третього (освітньо-наукового /освітньо-творчого) рівня