Виконання магістерської кваліфікаційної роботи
Спеціальність: Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв
Код дисципліни: 7.186.01.O.013
Кількість кредитів: 16.50
Кафедра: Інформаційні технології видавничої справи
Лектор: керівник магістерської роботи
Семестр: 3 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: Магістерська кваліфікаційна робота та ілюстративний матеріал оформляється в одному примірнику за вимогами, викладеними у методичних вказівках.
Кожен студент, що приступає, повинен систематично відвідувати консультації у керівника проекту та у консультантів з кафедри економіки й звітувати про стан справ. За тиждень до попереднього захисту дипломного проекту студент представляє на кафедру підписані керівником і консультантами пояснювальну записку та графічні креслення для організації попереднього захисту і скерування на рецензування.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: Пререквізити:
• Практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи;
Короткий зміст навчальної програми: Магістерська наукова робота є дипломною роботою дослідницького характеру, що виконується студентом під керівництвом викладача кафедри за обраною темою, затвердженою у встановленому порядку. Теми магістерських кваліфікаційних робіт та кандидатури керівників цих робіт розглядаються на засіданні кафедри та після схвалення затверджуються наказом ректора.
Магістерська наукова робота повинна містити:
титульний аркуш;
• завдання;
• зміст;
• перелік умовних позначень;
• вступ;
• основну частину;
• розділ по економічній частині;
• висновки;
• резюме;
• список використаних джерел;
• додатки, роздруки власноручно створених і відлагоджених програм.
Обсяг магістерської кваліфікаційної роботи становить 70-80 сторінок машинопису, але не більше 100 сторінок без врахування додатків.
Методи та критерії оцінювання: • консультації з керівником магістерської кваліфікаційної роботи;
• попередній захист магістерської кваліфікаційної роботи.
Порядок та критерії виставляння балів та оцінок: 100-88 балів - атестований з оцінкою «відмінно» - Високий рівень: здобувач освіти демонструє поглиблене володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни, системні знання, вміння і навички їх практичного застосування. Освоєні знання, вміння і навички забезпечують можливість самостійного формулювання цілей та організації навчальної діяльності, пошуку та знаходження рішень у нестандартних, нетипових навчальних і професійних ситуаціях. Здобувач освіти демонструє здатність робити узагальнення на основі критичного аналізу фактичного матеріалу, ідей, теорій і концепцій, формулювати на їх основі висновки. Його діяльності ґрунтується на зацікавленості та мотивації до саморозвитку, неперервного професійного розвитку, самостійної науково-дослідної діяльності, що реалізується за підтримки та під керівництвом викладача. 87-71 балів - атестований з оцінкою «добре» - Достатній рівень: передбачає володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни на підвищеному рівні, усвідомлене використання знань, умінь і навичок з метою розкриття суті питання. Володіння частково-структурованим комплексом знань забезпечує можливість їх застосування у знайомих ситуаціях освітнього та професійного характеру. Усвідомлюючи специфіку задач та навчальних ситуацій, здобувач освіти демонструє здатність здійснювати пошук та вибір їх розв’язання за поданим зразком, аргументувати застосування певного способу розв’язання задачі. Його діяльності ґрунтується на зацікавленості та мотивації до саморозвитку, неперервного професійного розвитку. 70-50 балів - атестований з оцінкою «задовільно» - Задовільний рівень: окреслює володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни на середньому рівні, часткове усвідомлення навчальних і професійних задач, завдань і ситуацій, знання про способи розв’язання типових задач і завдань. Здобувач освіти демонструє середній рівень умінь і навичок застосування знань на практиці, а розв’язання задач потребує допомоги, опори на зразок. В основу навчальної діяльності покладено ситуативність та евристичність, домінування мотивів обов’язку, неусвідомлене застосування можливостей для саморозвитку. 49-00 балів - атестований з оцінкою «незадовільно» - Незадовільний рівень: свідчить про елементарне володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни, загальне уявлення про зміст навчального матеріалу, часткове використання знань, умінь і навичок. В основу навчальної діяльності покладено ситуативно-прагматичний інтерес.
Рекомендована література: 1. Методичні вказівки до виконання магістерської кваліфікаційної роботи для студентів спеціальності – 8.05150103 «Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв» / Укл. Р.О. Ткаченко, Н.Д. Лотошинська, Д.Д. Пелешко, Ю.Є. Кинаш, А.М. Ковальчук – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2014.-20 с.
2. Положення про атестацію здобувачів вищої освіти та роботу екзаменаціної комісії Національного університету «Львівська політехніка» / В.А.Павлиш, О.Р.Давидчак, А.Г.Загородній, О.Ю.Лозинський, Л.М.Пилипенко, В.М.Свірідов, Д.В.Федасюк. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2015.- 36 с.