Технології розробки розподілених систем еколого-економічного моніторингу
Спеціальність: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
Код дисципліни: 7.122.08.E.022
Кількість кредитів: 7.00
Кафедра: Інформаційних систем і технологій
Лектор: к.ф.-м.н. Сенета М.Я.
Семестр: 2 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: Метою виконання курсової роботи є одержання фундаментальних науково-теоретичних знань, умінь та практичних навичок, спрямованих на засвоєння основних сучасних концепцій та підходів до розробки розподілених систем еколого-економічного моніторингу. Основна увага приділяється питанням аналізу систем моніторингу обраної предметної області, формування інформаційної моделі об'єкта дослідження, проектування основних компонентів систем моніторингу, розробки алгоритмічного та програмного забезпечення, проведення тестування розробленого програмного комплексу.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: Технології розробки розподілених систем еколого-економічного моніторингу
Короткий зміст навчальної програми: Курсова робота (КР) є індивідуальною письмовою роботою практично-дослідницького характеру, в якій узагальнюється сучасний стан питань при організації системи моніторингу навколишнього середовища та представляються результати розроблення програмного забезпечення системи моніторингу обраної предметної області.
Необхідною компонентою КР є оволодіння основними методиками та принципами розробки розподілених систем, використання основних методів моніторингу для оцінки стану окремих об'єктів довкілля, дослідження існуючих закономірностей та оцінювання впливу основних факторів на стан навколишнього середовища.
Методи та критерії оцінювання: Діагностика знань студентів проводиться за допомогою написання та захисту курсової роботи.
• Поточний контроль (40%): покрокове виконання та представлення на перевірку результатів проектуванням та розроблення програмного забезпечення.
• Підсумковий контроль (60%): захист курсової роботи.
Рекомендована література: 1. С. Немнюгин, О. Стесик, Параллельное программирование для
многопроцессорных вычислительных систем. "БХВ", Санкт-Петербург, 2002 г., 396 с.
2. В.В. Воеводин, Вл.В. Воеводин, Параллельные вычисления.
"БХВ", Санкт-Петербург, 2002 г., 599 с.
3. С. Немнюгин, О. Стесик, Современный Фортран. Самоучитель. "БХВ", Санкт- Петербург, 2004 г., 481 с.
Додаткова
4. Корнеев В.В. Параллельные вычислительные системы. - М.:
Нолидж, 1999 г.
5. Воеводин В.В., Воеводин Вл.В. Параллельные вычисления. -
СПб.: БХВ-Петербург, 2002 г.
6. Гергель В.П. Теория и практика параллельных вычислений.
Учебное пособие. - М.: Интернет-Университет Информационных
Технологий; БИНОМ. Лаборатория знаний, 2007 г.
Уніфікований додаток: Національний університет «Львівська політехніка» забезпечує реалізацію права осіб з інвалідністю на здобуття вищої освіти. Інклюзивні освітні послуги надає Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», метою діяльності якої є забезпечення постійного індивідуального супроводу навчального процесу студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями. Важливим інструментом імплементації інклюзивної освітньої політики в Університеті є Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу у сфері соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Звертатися за адресою:
вул. Карпінського, 2/4, І-й н.к., кімн. 112
E-mail: nolimits@lpnu.ua
Websites: https://lpnu.ua/nolimits https://lpnu.ua/integration
Академічна доброчесність: Політика щодо академічної доброчесності учасників освітнього процесу формується на основі дотримання принципів академічної доброчесності з урахуванням норм «Положення про академічну доброчесність у Національному університеті «Львівська політехніка» (затверджене вченою радою університету від 20.06.2017 р., протокол № 35).