Менеджмент персоналу (HR-менеджмент)

8.073.00.03 Менеджмент персоналу (HR-менеджмент)
Кваліфікація: Магістр з менеджменту за спеціальністю 073 "Менеджмент"
Рік вступу: 2024
Форма навчання: денна
Тривалість програми: 1,5 роки
Інститут: Інститут економіки і менеджменту
Кількість кредитів: 90 кредитів ЄКТС
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Cьомий рівень НРК (другий цикл РК ЄПВО, сьомий рівень ЄРК)
Галузь знань: Управління та адміністрування
Особливі умови вступу: Немає
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою.
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації, вимоги щодо виконання навчальної програми: Повне виконання навчальної програми, складання кваліфікаційного екзамену, проходження практики за темою магістерської кваліфікаційної роботи та захист магістерської кваліфікаційної роботи
Характеристика освітньої програми: Освітньо-професійна програма ґрунтується на фундаментальних постулатах і результатах сучасних теоретико-прикладних досліджень у сфері менеджменту та орієнтує на актуальну програму з HR-менеджменту, в рамках якої можлива подальша професійна та наукова кар’єра: у суб’єктів господарювання різних видів та сфер діяльності, державних і муніципальних установах та громадських організаціях, закладах вищої освіти, військових формуваннях, науково-дослідних установах. Основний акцент програми – формування професійних знань та практичних навичок комплексного вирішення завдань щодо ефективного функціонування і розвитку підприємств, установ, організацій з поглибленою спеціальною підготовкою у сфері менеджменту персоналу; формування у здобувачів освіти патріотичного і критичного мислення, щоб, в ідеалі, стати світоглядно зрілими і морально відповідальними особистостями та національною елітою, спроможними втілювати ідеї та моделі управління командами на засадах інноваційного поступу.
Програмні результати навчання: 1. Критично осмислювати, вибирати та використовувати необхідний науковий, методичний і аналітичний інструментарій для управління в непередбачуваних умовах. 2. Ідентифікувати проблеми в організації та обґрунтовувати методи їх вирішення. 3. Проєктувати ефективні системи управління організаціями. 4. Обґрунтовувати та управляти проектами, генерувати підприємницькі ідеї. 5. Планувати діяльність організації в стратегічному та тактичному розрізах. 6. Мати навички прийняття, обґрунтування та забезпечення реалізації управлінських рішень у непередбачуваних умовах, враховуючи вимоги чинного законодавства, етичні міркування та соціальну відповідальність. 7. Організовувати та здійснювати ефективні комунікації всередині колективу, з представниками різних професійних груп та в міжнародному контексті. 8. Застосовувати спеціалізоване програмне забезпечення та інформаційні системи для вирішення завдань управління організацією. 9. Вміти спілкуватись в професійних і наукових колах державною та іноземною мовами. 10. Демонструвати лідерські навички та вміння працювати у команді, взаємодіяти з людьми, впливати на їх поведінку для вирішення професійних завдань. 11. Забезпечувати особистий професійний розвиток та планування власного часу. 12. Вміти делегувати повноваження та керівництво організацією (підрозділом). 13. Вміти планувати і здійснювати інформаційне, методичне, матеріальне, фінансове та кадрове забезпечення організації (підрозділу).
Академічна мобільність: На основі двосторонніх договорів між Національним університетом «Львівська політехніка» та університетами України, а також вищими навчальними закладами зарубіжних країн-партнерів.
Практика/стажування: Практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи.
Керівник освітньої програми, контактна особа: Керівник освітньої програми і контактна особа – Винничук Роксолана Олександрівна, моб. тел.: +380730917545, e-mail: roksolana.o.vynnychuk@lpnu.ua
Професійні профілі випускників: Випускник здатний виконувати професійну роботу за такими угрупуваннями професій (відповідно до ДК 003: 2010): - директор з кадрових питань, начальник відділу кадрів; - менеджер (управитель) з адміністративної діяльності; - менеджери (управителі) з підбору, забезпечення та використання персоналу; - менеджер (управитель) з персоналу; - менеджер (управитель) з соціальної та корпоративної відповідальності; - науковий співробітник-консультант (праця та зайнятість); - професіонал з корпоративного управління, професіонал з розвитку персоналу; фахівець з питань зайнятості; - спеціаліст з питань кадрової роботи та державної служби; - фахівець з питань вирішення колективних трудових спорів (конфліктів); - фахівець з найму робочої сили.
Доступ до подальшого навчання: Здобуття третього (освітньо-наукового /освітньо-творчого) рівня
Інші особливості програми: Освітньо-професійна програма поєднує теоретичні знання із практичною діяльністю та науковим пізнанням, що ґрунтуються на результатах новітніх досліджень українського й міжнародного ринків праці та різних національних ментальних особливостей і корпоративних моделей HR-менеджменту. Загалом є 2 професійні лінії: Лінія 1. «Менеджмент персоналу та розвиток талантів» Особливістю лінії 1 є її спрямованість на окремого працівника, його індивідуальність та унікальність. Менеджмент персоналу розглядається через призму комунікацій, корпоративної культури, індивідуальних цінностей та цілей. Лінія 2. «HR-менеджмент та організаційна поведінка», яка спрямована на дослідження взаємодії між працедавцем та працівниками в контексті командної роботи, трансформацій, лідерства, змін та пов’язаних з цим процесів.