Виконання магістерської кваліфікаційної роботи

Спеціальність: Соціальна економіка, аналітика та управління
Код дисципліни: 7.051.08.O.013
Кількість кредитів: 15.00
Кафедра: Теоретична та прикладна економіка
Лектор: Садова У.Я.
Семестр: 3 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: Магістерська кваліфікаційна робота має засвідчувати здатність студента – випускника розв’язувати складні задачі і проблеми у сфері соціальної економіки та політики, що передбачає застосування теорій та методів соціальної економіки і характеризується невизначеністю умов
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: прореквізити: Соціальна економіка і політика, Соціальна відповідальність і соціальна безпека, Основи моделювання явищ і процесів на ринку праці, Аналіз соціальної політики організації, Діагностика ринку праці
Короткий зміст навчальної програми: виконання самостійного дослідження, яке спрямоване на розв’язання конкретного завдання із сфери соціальної економіки та управління соціально-економічними процесами та є свідченням готовності студента-випускника узагальнювати теоретичний матеріал, проводити аналітичні дослідження, робити самостійні висновки та застосовувати отримані знання на практиці.
Методи та критерії оцінювання: захист магістерської кваліфікаційної роботи (100%)
Порядок та критерії виставляння балів та оцінок: 100-88 балів - атестований з оцінкою «відмінно» - Високий рівень: здобувач освіти демонструє поглиблене володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни, системні знання, вміння і навички їх практичного застосування. Освоєні знання, вміння і навички забезпечують можливість самостійного формулювання цілей та організації навчальної діяльності, пошуку та знаходження рішень у нестандартних, нетипових навчальних і професійних ситуаціях. Здобувач освіти демонструє здатність робити узагальнення на основі критичного аналізу фактичного матеріалу, ідей, теорій і концепцій, формулювати на їх основі висновки. Його діяльності ґрунтується на зацікавленості та мотивації до саморозвитку, неперервного професійного розвитку, самостійної науково-дослідної діяльності, що реалізується за підтримки та під керівництвом викладача. 87-71 балів - атестований з оцінкою «добре» - Достатній рівень: передбачає володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни на підвищеному рівні, усвідомлене використання знань, умінь і навичок з метою розкриття суті питання. Володіння частково-структурованим комплексом знань забезпечує можливість їх застосування у знайомих ситуаціях освітнього та професійного характеру. Усвідомлюючи специфіку задач та навчальних ситуацій, здобувач освіти демонструє здатність здійснювати пошук та вибір їх розв’язання за поданим зразком, аргументувати застосування певного способу розв’язання задачі. Його діяльності ґрунтується на зацікавленості та мотивації до саморозвитку, неперервного професійного розвитку. 70-50 балів - атестований з оцінкою «задовільно» - Задовільний рівень: окреслює володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни на середньому рівні, часткове усвідомлення навчальних і професійних задач, завдань і ситуацій, знання про способи розв’язання типових задач і завдань. Здобувач освіти демонструє середній рівень умінь і навичок застосування знань на практиці, а розв’язання задач потребує допомоги, опори на зразок. В основу навчальної діяльності покладено ситуативність та евристичність, домінування мотивів обов’язку, неусвідомлене застосування можливостей для саморозвитку. 49-00 балів - атестований з оцінкою «незадовільно» - Незадовільний рівень: свідчить про елементарне володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни, загальне уявлення про зміст навчального матеріалу, часткове використання знань, умінь і навичок. В основу навчальної діяльності покладено ситуативно-прагматичний інтерес.
Рекомендована література: Сушенцева Л.Л. Методика підготовки квалфікаційної роботи магістра: навчально-методичний посібник / Л.Л. Сушенцева, Ю.М. Козловський, І.С. Колодій. - Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2018. - 88 с. Оцінка ефективності структурних змін регіональних ринків праці. Методичні рекомендації /[за ред. д.е.н., проф. Садової У. Я.]. НАН України. ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього». – Львів, 2017. – 35 с.. Методологія досліджень глобальних і регіональних систем / М-во освіти і науки України, Нац. ун-т «Львів. Політехніка» ; [уклад.: В. В. Гулай, Ю. О. Лунь, В. Є. Максимець, І. З. Харечко] . - Львів: Вид-во Львів. політехніки, 2011 . - 36 с. Бірта Г. О. Методологія і організація наукових досліджень : навч. посіб. / Г. О. Бірта, Ю.Г. Бургу. – К. : «Центр учбової літератури», 2014. – 142 с.