Практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи
Спеціальність: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Код дисципліни: 7.029.01.O.012
Кількість кредитів: 9.00
Кафедра: Соціальні комунікації та інформаційна діяльність
Лектор: Марковець О.В. к.т.н., доцент
Семестр: 3 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: знати методологію забезпечення координації внутрішньої управлінської діяльності між керівником та підприємством, установою, організацією;
знати методи і технології функціональної та інформаційної підготовки проектів рішень;
вміти здійснювати інформаційно-аналітичне забезпечення проблемних ситуацій базової діяльності;
вміти розробляти документи для інформаційного забезпечення управлінських рішень
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: Комунікативні стратегії установи
Управління діловими інформаційними ресурсами
Інтернет-технології опрацювання консолідованих документних ресурсів
Сучасні технології управлінського документообігу
Документні ресурси
Короткий зміст навчальної програми: Аналіз наукових та навчально-методичних джерел. Аналіз законодавчих і нормативних актів. Аналіз Інтернет-ресурсів, що стосуються тематики магістерської роботи. Аналіз міжнародного досвіду у вирішенні поставлених в магістерській роботі завдань та стандартів ISO. Аналіз об’єктів предметної області та взаємозв’язків між ними. Аналіз нормативних документів установи.
Методи та критерії оцінювання: захист звіту практики
Рекомендована література: 1. Організація проведення практики за темою магістерської кваліфікаційної роботи: Методичні вказівки для студентів другого курсу спеціальності 8.02010501 «Документознавство та інформаційна діяльність» / Укл.: А.М. Пелещишин, М.В. Комова, С.О.Лісіна, О.В.Марковець, Н.О.Думанський – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2015. – 16 с.
2. Шейко В.М. Організація та методика науково-дослідницької діяльності: підручник / В.М.Шейко, Н.М.Кушнаренко. –2-е вид. перероб. і доп. –К.: Знання-Прес, 2010. –295 с.
3. Основи наукових досліджень. Організація самостійної та наукової роботи студента: навч. посібн. /Я.Я.Чорненький та ін. –К.: Професіонал, 2011. –208 с.
Уніфікований додаток: Національний університет «Львівська політехніка» забезпечує реалізацію права осіб з інвалідністю на здобуття вищої освіти. Інклюзивні освітні послуги надає Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», метою діяльності якої є забезпечення постійного індивідуального супроводу навчального процесу студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями. Важливим інструментом імплементації інклюзивної освітньої політики в Університеті є Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу у сфері соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Звертатися за адресою:
вул. Карпінського, 2/4, І-й н.к., кімн. 112
E-mail: nolimits@lpnu.ua
Websites: https://lpnu.ua/nolimits https://lpnu.ua/integration
Академічна доброчесність: Політика щодо академічної доброчесності учасників освітнього процесу формується на основі дотримання принципів академічної доброчесності з урахуванням норм «Положення про академічну доброчесність у Національному університеті «Львівська політехніка» (затверджене вченою радою університету від 20.06.2017 р., протокол № 35).