Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

8.076.00.01 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Кваліфікація: Магістр підприємництва та торгівлі
Рік вступу: 2023
Форма навчання: денна
Тривалість програми: 1,5 роки
Інститут: Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола
Кількість кредитів: 90 кредитів ЄКТС
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Cьомий рівень НРК (другий цикл РК ЄПВО, сьомий рівень ЄРК)
Галузь знань: Управління та адміністрування
Особливі умови вступу: Нема
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою.
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації, вимоги щодо виконання навчальної програми: Повне виконання навчальної програми та захист магістерської кваліфікаційної роботи
Характеристика освітньої програми: Акцент програми на формуванні здатності успішно вирішувати складні завдання за допомогою сучасних інструментів та технологій, що сприяють підвищенню ефективності бізнес-процесів та прийняттю обґрунтованих управлінських рішень на основі аналітичних даних, а також у на набутті компетентностей необхідних і достатніх для працевлаштування, подальшого здобуття освіти, продукування нових ідей, кар’єрного зростання і провадження підприємницької діяльності.
Програмні результати навчання: РН1. Вміти адаптуватися та проявляти ініціативу і самостійність в ситуаціях, які виникають в професійній діяльності. РН2. Визначати, аналізувати проблеми підприємництва, торгівлі і біржової діяльності та розробляти заходи щодо їх вирішення. РН3. Вміти розробляти заходи матеріального і морального заохочення та застосовувати інші інструменти мотивування персоналу й партнерів для досягнення поставленої мети. РН4. Застосовувати бізнес-комунікації для підтримки взаємодії з представниками різних професійних груп. РН5. Вміти професійно, в повному обсязі й з творчою самореалізацією виконувати поставлені завдання у сфері підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності. РН6. Вміти розробляти та впроваджувати заходи для забезпечення якості виконуваних робіт і визначати їх ефективність. РН7. Визначати та впроваджувати стратегічні плани розвитку суб’єктів господарювання у сфері підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності. РН8. Оцінювати продукцію, товари, послуги, а також процеси, що відбуваються в підприємницьких, торговельних та/або біржових структурах, і робити відповідні висновки для прийняття управлінських рішень. РН9. Розробляти і приймати рішення, спрямовані на забезпечення ефективності діяльності суб’єктів господарювання у сфері підприємницької, торговельної та/або біржової діяльності. РН10. Вміти вирішувати проблемні питання, що виникають в діяльності підприємницьких, торговельних та/або біржових структур за умов невизначеності та ризиків. РН11. Впроваджувати інноваційні проекти з метою створення умов для ефективного функціонування та розвитку підприємницьких, торговельних та/або біржових структур.
Академічна мобільність: Нема, проте мобільність заохочується та визнається згідно із процедурами ЄКТС
Практика/стажування: Практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи
Керівник освітньої програми, контактна особа: Контактна особа – Ягольник Світлана Геннадіївна(+380676092686, +380958337578 svitlana.h.yaholnyk@lpnu.ua).
Професійні профілі випускників: Зміст та структура освітньої програми дозволяє отримати знання, вміння та практичні навички для здійснення випускниками професійної діяльності відповідно до національного класифікатора професій ДК 003:2010 від 26.10.2017 р. та відповідно до отриманого фаху і кваліфікації за галуззю знань 07 Управління та адміністрування: 1210.1 Керівники підприємств, установ та організацій; 1231 Керівники фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів та інші керівники; 1238 Керівники проєктів та програм 2441 Професіонали в галузі економіки 2447 Професіонали у сфері управління проектами та програмами Основні місця роботи: промислові підприємства, будівельні підприємства, агропідприємства, торгівельні компанії, підприємства оптової та роздрібної торгівлі, установи готельно-ресторанного бізнесу, товариства захисту прав споживачів, консалтингові компанії, державні й наукові організації, органи державного управління та місцевого самоврядування, приватне підприємництво, фізичні особи – підприємці.
Доступ до подальшого навчання: Здобуття третього (освітньо-наукового /освітньо-творчого) рівня
Інші особливості програми: Освітньо-професійна програма забезпечує здобувачів вищої освіти фундаментальними знаннями та прикладними навичками у сфері підприємництва та торгівлі, готуючи конкурентоспроможних фахівців, здатних адаптуватися до сучасного мінливого бізнес-середовища та надає можливість вибудувати унікальну індивідуальну освітню траєкторію шляхом вибору однієї з трьох професійних ліній: Лінія 1. Товарознавство та митна експертиза товарів. Лінія спрямована на підготовку фахівців у товарознавчій експертизі, які мають розвинені практичні уміння вирішувати завдання у сфері товарного обігу та митного регулювання. Лінія 2. Комерційна діяльність та міжнародний трансфер товарів. Лінія сфокусована на формування професійних знань з міжнародного трансферу товарів та формування умінь аналізувати та приймати обґрунтовані рішення з приводу економічних проблем, пов’язаних з практичною діяльністю у комерційній сфері. Лінія 3. Інтернет–торгівля. Лінія орієнтована на формування професійних знань щодо сучасних технологій електронного бізнесу, принципів функціонування систем інтернет-торгівлі, ефективного та безпечного застосування на практиці інтернет-технологій у бізнесі, аналітичної оцінки економічної діяльності підприємств інтернет-торгівлі.