Технології інформаційного консалтингу в міжнародних відносинах та суспільних комунікаціях

Спеціальність: Міжнародна інформація
Код дисципліни: 6.291.02.O.037
Кількість кредитів: 4.00
Кафедра: Міжнародна інформація
Лектор: Гулай Василь Васильович, д. політ. н., професор
Семестр: 6 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: Знання змісту основних понять інформаційного консалтингу; розуміння організації функціонування та управління консалтинговою фірмою; знання етапів консультаційного процесу; вміння застосовувати на практиці моделі та стратегії роботи з клієнтом та вибору консультанта; вміння аналізу відкритих джерел інформації (OSINT); вміння використовувати інструментарій бізнес-аналітики в інформаційному консалтингу, інструментарій Data Mining в інформаційному консалтингу, інструментарій Big Data в інформаційному консалтингу.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: Пререквізити: Інформатика та сучасні інформаційні технології. Міжнародна інформація. Інформаційно-аналітична діяльність у міжнародних відносинах та суспільних комунікаціях. Інформаційна безпека в Інтернеті. Кореквізити: Соціальні медіа платформи. Технології корпоративного PR. Медіа-аналітика.
Короткий зміст навчальної програми: Інформаційний консалтинг як професійна діяльність . Консультування управління інформаційною діяльністю організації у сфері міжнародних відносин, суспільних комунікаціях та регіональних студіях: технологічні аспекти. Організація, функціонування та управління консалтинговою фірмою. Складові консультаційного процесу. Моделі та стратегії роботи з клієнтом та вибору консультанта. Реклама та брендинг у маркетинговій діяльності консалтингової організації. Маркетинг консалтингових послуг: міжнародний контекст та Україна. Методи нагромадження інформації у процесі надання консультаційних послуг. Методи бізнес-аналізу, розроблення та впровадження консультаційних послуг Технологізація інформаційного пошуку для інформаційного консалтингу в міжнародних відносинах та суспільних комунікаціях.Теоретико-методологічні засади визначення та організації розвідки на основі аналізу відкритих джерел інформації (OSINT). Інструментарій бізнес-аналітики в інформаційному консалтингу. Інструментарій Data Mining в інформаційному консалтингу. Інструментарій Big Data в інформаційному консалтингу.
Методи та критерії оцінювання: Поточний контроль: усне опитування, письмові завдання, доповіді та презентації. Підсумковий контроль: екзамен (тестові завдання, теоретичні питання).
Рекомендована література: Бишева Л. О., Бишев Р. О., Кондратенко О. О.  Основи управлінського консультування: посібник.  Краматорськ: ДДМА, 2013.  119 с. Бутиліна  О. В. Управлінське консультування : навчально-методичний посібник. Харків: Форт, 2014.  167 с.  Семенюк І. В., Мангушев Д. В.  Основи управлінського консультування: навчальний посібник. Харків: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, 2012.127 с.   Соколенко В. А., Лінькова О. Ю.  Основи управлінського консультування : навчально-методичний посібник для студентів економічних спеціальностей. Харків: НТУ «ХПІ», 2018. 215 с. Спільник І. В. Консалтингова діяльність: навчально-методичний комплекс дисципліни (для слухачів магістерських програм). Тернопіль: ТНЕУ, 2012. 155 с.  Шелегеда Б. Г., Шарнопольська О. М., Василишин Л. М.  Основи управлінського консультування: навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів; за редакцією Б.Г. Шелегеди; Донецьк: Ноулідж, Донецьке відділення, 2014. 188 с.
Уніфікований додаток: Національний університет «Львівська політехніка» забезпечує реалізацію права осіб з інвалідністю на здобуття вищої освіти. Інклюзивні освітні послуги надає Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», метою діяльності якої є забезпечення постійного індивідуального супроводу навчального процесу студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями. Важливим інструментом імплементації інклюзивної освітньої політики в Університеті є Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу у сфері соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Звертатися за адресою: вул. Карпінського, 2/4, І-й н.к., кімн. 112 E-mail: nolimits@lpnu.ua Websites: https://lpnu.ua/nolimits https://lpnu.ua/integration
Академічна доброчесність: Політика щодо академічної доброчесності учасників освітнього процесу формується на основі дотримання принципів академічної доброчесності з урахуванням норм «Положення про академічну доброчесність у Національному університеті «Львівська політехніка» (затверджене вченою радою університету від 20.06.2017 р., протокол № 35).