Виконання магістерської кваліфікаційної роботи

Спеціальність: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітньо-наукова програма)
Код дисципліни: 7.141.00.O.024
Кількість кредитів: 18.00
Кафедра: Електромехатроніка та комп'ютеризовані електромеханічні системи
Семестр: 4 семестр
Форма навчання: денна

Виконання магістерської кваліфікаційної роботи

Спеціальність: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітньо-наукова програма)
Код дисципліни: 7.141.00.O.025
Кількість кредитів: 18.00
Кафедра: Електроенергетика та системи управління
Лектор: керівники магістерської кваліфікаційної роботи
Семестр: 4 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: • поглиблене розуміння принципів функціонування систем управління виробництвом, пересиланням і розподілом електроенергії; • вміння користуватися довідниковою літературою, засобами автоматизації проектування та виконання досліджень; • здатність розробляти схемо-технічні рішення щодо систем і пристроїв релейного захисту й автоматики заданого об’єкту діяльності; • уміння вибирати цифрові пристрої релейного захисту й автоматики заданого об’єкту діяльності та розраховувати параметри їх спрацювання.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: • Захист електричних мереж з ізольованою нейтраллю; • Автоматика електроенергетичних систем; • Цифрові пристрої релейного захисту й автоматики; • Налагодження та експлуатація пристроїв релейного захисту й автоматики; • Релейний захист і автоматика електричних станцій;
Короткий зміст навчальної програми: Збір інформації про об'єкт електроенергетики для виконання магістерської кваліфікаційної роботи. Аналіз вихідних даних про об’єкт для виконання магістерської кваліфікаційної роботи. Формування мети та задач, які необхідно виконати. Вибір засобів та проведення досліджень об’єкту, здійснення необхідних розрахунків. Висновки.
Методи та критерії оцінювання: • пояснювальна записка до магістерської кваліфікаційної роботи, презентація результатів магістерської кваліфікаційної роботи з застосуванням технічних засобів • підсумковий контроль: захист магістерської кваліфікаційної роботи в усній формі перед державною екзаменаційною комісією
Порядок та критерії виставляння балів та оцінок: 100-88 балів - атестований з оцінкою «відмінно» - Високий рівень: здобувач освіти демонструє поглиблене володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни, системні знання, вміння і навички їх практичного застосування. Освоєні знання, вміння і навички забезпечують можливість самостійного формулювання цілей та організації навчальної діяльності, пошуку та знаходження рішень у нестандартних, нетипових навчальних і професійних ситуаціях. Здобувач освіти демонструє здатність робити узагальнення на основі критичного аналізу фактичного матеріалу, ідей, теорій і концепцій, формулювати на їх основі висновки. Його діяльності ґрунтується на зацікавленості та мотивації до саморозвитку, неперервного професійного розвитку, самостійної науково-дослідної діяльності, що реалізується за підтримки та під керівництвом викладача. 87-71 балів - атестований з оцінкою «добре» - Достатній рівень: передбачає володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни на підвищеному рівні, усвідомлене використання знань, умінь і навичок з метою розкриття суті питання. Володіння частково-структурованим комплексом знань забезпечує можливість їх застосування у знайомих ситуаціях освітнього та професійного характеру. Усвідомлюючи специфіку задач та навчальних ситуацій, здобувач освіти демонструє здатність здійснювати пошук та вибір їх розв’язання за поданим зразком, аргументувати застосування певного способу розв’язання задачі. Його діяльності ґрунтується на зацікавленості та мотивації до саморозвитку, неперервного професійного розвитку. 70-50 балів - атестований з оцінкою «задовільно» - Задовільний рівень: окреслює володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни на середньому рівні, часткове усвідомлення навчальних і професійних задач, завдань і ситуацій, знання про способи розв’язання типових задач і завдань. Здобувач освіти демонструє середній рівень умінь і навичок застосування знань на практиці, а розв’язання задач потребує допомоги, опори на зразок. В основу навчальної діяльності покладено ситуативність та евристичність, домінування мотивів обов’язку, неусвідомлене застосування можливостей для саморозвитку. 49-00 балів - атестований з оцінкою «незадовільно» - Незадовільний рівень: свідчить про елементарне володіння поняттєвим та категорійним апаратом навчальної дисципліни, загальне уявлення про зміст навчального матеріалу, часткове використання знань, умінь і навичок. В основу навчальної діяльності покладено ситуативно-прагматичний інтерес.
Рекомендована література: 1. Правила улаштування електроустановок. 2-е вид., перероб. і доп. – Х: «Форт», 2009. – 736 с. 2. Кідиба В.П. Релений захист електроенергетичних систем. – Львів, видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2015. – 504 с. 3. Микропроцессорные устройства релейной защиты, автоматики и дистанционного управления. Принципы построения. – К.: 2000. – 39 с. 4. Вимоги до оформлення розрахунково-графічних і курсових робіт, курсових проектів і кваліфікаційних робіт. Методичні вказівки до оформлення розрахунково-графічних робіт, курсових робіт і проектів, кваліфікаційних робіт для студентів кафедри електричних систем та мереж усіх форм навчання / Укл.: З.М. Бахор. - Львів: НУ ”Львівська політехніка ”, 2012. - 29 с.